0

Владыка времени 2015

KP:4,9 WEB-DL Владыка времени

Про що фільм «Владыка времени»:

В секретной Школе на протяжении нескольких лет готовят четверых «универсальных солдат» в возрасте от 18 до 20 лет. Они должны переместиться в эпоху Царя Ивана Грозного и предотвратить трагическую смерть его старшего сына Ивана, случившуюся 16-го ноября 1581 года. Таким образом, будет нарушен ход исторических событий. Царевич станет следующим Царём. Не будет Великой смуты, польской интервенции, не придут к власти Романовы, а следовательно удастся избежать революции 1917 года и Россия станет совершенно иным государством.

Фільм «Владыка времени» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: фэнтези, приключения
Переклад: Російський
Тривалість: 90 мин. / 01:30
Прем'єра: 7 мая 2015

Режисер: Александр Баршак
У ролях: Андрей Смоляков, Кирилл Ермичев, Станислав Тикунов, Виктория Заболотная, Рина Гришина, Сергей Сосновский, Виталий Вашедский, Максим Юдин, Александр Числов, Денис Гуторов
Загрузка...

Владыка времени-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
26-11-2018, 12:07
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація