0

Призраки прошлого 2018

KP:0 HDTV Призраки прошлого

Про що фільм «Призраки прошлого»:

Лена Махотина работает парикмахером и больше всего любит устраивать чужую личную жизнь. Всё меняется, когда одна из клиенток рассказывает ей о необыкновенном романе - и показывает фотографию, на которой Лена узнает собственного мужа...

Фільм «Призраки прошлого» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2018
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад: Російський
Тривалість: 45 мин. (90 мин.)
Прем'єра: 6 октября 2018

Режисер: Екатерина Двигубская
У ролях: Алла Юганова, Александр Пашков, Илья Бледный, Татьяна Храмова, Томас Моцкус, Людмила Акулинина, Вероника Волоха, Григорий Гандлевский, Екатерина Соломатина, Анна Перелешина
''''''
Загрузка...

Призраки прошлого-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
26-11-2018, 12:08
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація