В ефірі 0

Мне плохо 2018

IMDb:5.7KP:01-13 серия HD Мне плохо Додана: 1-13 серия (1 сезон) - Мне плохо

Про що серіал «Мне плохо»:

Эмет отчаянно старается быть идеальной матерью, женой, начальницей, другом и дочерью. Но, как и у большинства людей, у неё это далеко не всегда получается. И тогда ей становится неловко. Неловко, когда она видит эротический сон с посторонним мужчиной. Неловко, когда притворяется, что Лили и Луи - не её дети, если они ужасно ведут себя на публике. Неловко, когда приходится привлекать домашний персонал к решению своих личных проблем. Но хуже всего то, что она чувствует себя неловко в те моменты, когда кто-то намекает ей, что она ужасно похожа на свою мать.

Серіал «Мне плохо» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Meet Emet. She's got all the feels»

Оригінальна назва: I Feel Bad
Рік випуску: 2018
Країна: США
Жанр: комедия
Переклад: Coldfilm
Тривалість: 30 мин.
Прем'єра:

Режисер: Джули Энн Робинсон, Ребекка Эшер, Мэгги Кэри
У ролях: Сарайю Блю, Пол Адельштейн, Мадхур Джаффри, Джеймс Бакли, Зак Черри, Джонни Пембертон, Lily Rose Silver, Брайан Джордж, Rahm Braslaw, Эйслинг Беа
Загрузка...

Мне плохо-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в Coldfilm перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 13 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 21:22
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація