В ефірі 0

Великолепные Медичи 2018

IMDb:8.2KP:7,91-8 серия HD Великолепные Медичи Додана: 1-8 серия (1 сезон) - Великолепные Медичи

Про що серіал «Великолепные Медичи»:

Вторая половина XV века. Над флорентийскими правителями и меценатами Медичи нависла угроза: глава семейства серьезно ранен во время покушения, враги из рода Пацци пытаются отнять власть, у стен города - войско неаполитанцев. Вся надежда на юного Лоренцо де Медичи: именно он должен спасти положение семьи, уберечь Флоренцию от разрушения и оказаться перед любовным выбором между знатной Клариче Орсини и прекрасной Лукрецией Донати.

Все это будет непросто - дикие нравы здесь легко уживаются с заоблачными представлениями о чести. Это время уходящего Средневековья и наступающего Ренессанса. Тут сражаются на мечах, осаждают города, плетут интриги, но создают шедевры, чисто и бескорыстно любят. Однако красота старинных палаццо, произведения Боттичелли и Макиавелли не остановят кровопролития.

Серіал «Великолепные Медичи» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«The Art of Revolution»

Оригінальна назва: Medici: The Magnificent
Рік випуску: 2018
Країна: Италия, Великобритания
Жанр: драма
Переклад: HDrezka Studio
Тривалість: 55 мин.
Прем'єра: 23 октября 2018

Режисер: Джон Кассар, Жан Микелини
У ролях: Дэниэл Шарман, Брэдли Джеймс, Шон Бин, Сара Пэриш, Алессандра Мастронарди, Сюннёве Карлсен, Рауль Бова, Джулиан Сэндс, Якопо Ольмо Антинори, Эдвард Дринг
''''''
Загрузка...

Великолепные Медичи-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в HDrezka Studio перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
31-01-2019, 13:13
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація