0

Неукротимая Жюли и тайны Версаля 2004

IMDb:5.9KP:7 Трейлер Неукротимая Жюли и тайны Версаля

Про що фільм «Неукротимая Жюли и тайны Версаля»:

Она фехтует, ездит верхом и владеет искусством кулачного боя не хуже, чем храбрейшие кавалеры Франции. Она покоряет двор Людовика XIV красотой, очаровывает пением и восхищает своим темпераментом не хуже, чем самые искусные французские куртизанки.

Спасенная таинственным незнакомцем за секунду до гибели, Жюли де Мопен воспитывалась вдали от Парижа. Но теперь она хочет узнать тайну своего рождения. Почему за ней все время следят, а близкие ей люди погибают?

Поиски приводят ее в Версаль, где она лицом к лицу встречается с самим «Королем-солнцем». Как и с шефом королевской тайной полиции, чья душа еще чернее, чем его зловещие планы...

Фільм «Неукротимая Жюли и тайны Версаля» (2004) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Julie, chevalier de Maupin
Рік випуску: 2004
Країна: Франция, Италия
Жанр: драма, мелодрама, приключения
Переклад: двухголосый закадровый
Тривалість: 180 мин. / 03:00
Прем'єра:

Режисер: Шарлотта Брандстром
У ролях: Сара Бьясини, Пьетро Сермонти, Пьер Ардити, Туре Рифенштейн, Юрген Прохнов, Мариза Беренсон, Кароль Ришер, Катрин Спаак, Рэймонд Аквавива, Клод Офор
''''''
Загрузка...

Неукротимая Жюли и тайны Версаля-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в двухголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
26-11-2018, 15:23
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація