0

Эксперимент Холли Кейн 2017

IMDb:4.9KP:0 BluRay Эксперимент Холли Кейн

Про що фільм «Эксперимент Холли Кейн»:

Немає сумнівів, що генії - найцікавіші представники роду людського. Від геніїв заведено очікувати епохальних відкриттів, небувалих винаходів, приголомшливих творів мистецтва. І це логічно: кому, як не цим людям, повністю поглинутим своєю справою і мають видатний інтелект, рухати прогрес вперед? Головна їхня відмінність від пересічних людей полягає ще і в тому, що генії ризикують і експериментують у пошуках все нових і нових знань. Але ніхто не може передбачити, як далеко вони готові зайти в цих експериментах і куди це заведе як їх самих, так все людство?

У фільмі Експеримент Холлі Кейн онлайн Холлі Кейн, безсумнівний геній психології, одержима ідеєю людської свідомості. У спробі докопатися до істинної його суті, вона вирішується на небезпечний експеримент над собою, підсумок якого абсолютно непередбачуваний. Холлі перепрограмує власну свідомість, щоб зробити з себе зовсім іншу людину і тим самим розгадати загадку людського мозку. Спершу все йде як по маслу, але вже дуже скоро доктор Кейн розуміє, що експеримент явно вийшов з-під контролю: вона стрімко втрачає розум, і накочується безумство робить її неймовірно небезпечної як для оточуючих, так і для себе самої. Однак Холлі не має наміру повертати назад. У що виллється дикий досвід доктора Кейн і на що вона перетвориться в кінці - неможливо передбачити. Можливо, в результаті самовпевнених ігор з природою всім постане чудовисько, якого світ ніколи ще не бачив ...

Єдине упущення авторів в тому, що вони залишили за кадром мотиви доктора Кейн, що штовхнули її на досліди з собою. Чому вона зважилася змінити себе на рівні буквально природного підшивки? Вона хотіла перепрограмувати себе для чогось? Для когось? Або зробити відкриття? Або це було бажання випробувати себе? І чи не була Холлі Кейн в цьому випадку божевільна ще до початку експерименту?

Дійсно, геній і божевілля йдуть рука об руку. Своєрідна компенсація за талант і божественне прозріння. Питання тільки в тому, хто постраждає від божевілля: він сам або навколишні?

Фільм «Эксперимент Холли Кейн» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам напружених трилерів .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: The Holly Kane Experiment
Рік випуску: 2017
Країна: Великобритания
Жанр: триллер
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 103 мин. / 01:43
Прем'єра:

Режисер: Том Сэндс
У ролях: Кирсти Эвертон, Никки Хенсон, James Rose, Линдси Кэмпбелл, Мэттью Нил, Sophie Barker, Tom Cox, Юэн МакНотон, Саймон Хепворф, Эмма Дейвис
Загрузка...

Эксперимент Холли Кейн-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 04:12
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація