1

Лёд 2018

IMDb:7.1KP:6,8 WEB-DL Лёд

Про що фільм «Лёд»:

Головна героїня фільму Лід онлайн на ім'я Надія протягом всього свого життя вірила, і вірить донині в те, що чудесам є місце в нашому повсякденному світі. Найважливішими особистими якостями цієї дівчини, безумовно, є віра у власні сили, в можливість добитися успіху і завзятість. Її мрія - стати професійною фігуристкою, настільки відомою, щоб кожен її танець на льоду транслювався на всіх екранах світу. Фантазія раніше часто малювала Наді гладкий лід, бурхливі овації прихильною публіки і найкрасивіші, складні елементи фігурного мистецтва в її виконанні.

Як відомо, віра і цілеспрямовані кроки для досягнення мети найчастіше не залишаються без винагороди, так сталося і з головною героїнею. Дівчина домоглася всього того, про що мріяла довгими вечорами. Пішли перші перемоги, здається, не за горами і красиве життя з люблячим чоловіком і затишним будинком. Зовсім недавно до починаючої, але, безперечно, дуже талановитої фігуристкою, надійшла пропозиція про парному виступі від відомого і шанованого фігуриста. Але доля - дивна штука, любляча іноді жорстоко випробувати людини на міцність.

Під час виконання танцю, партнер Надії, будучи вкрай досвідченим, все ж допускає непростимо грубу помилку. І це призводить до серйозної травми фігуристки. Над її тілом чаклувати кілька хірургів, були випробувані всі найвірніші, дієві способи і методи, але колишню гнучкість з рухливістю, здається, вже нічого не зможе повернути. Лежачи на лікарняному ліжку, дівчина все швидше починає втрачати надію і віру, незабаром вони зовсім від неї вислизають. У цей гіркий час поруч з Надею виявляється простий хлопець Саша - він хокеїст - який усіма можливими силами намагається підбадьорити фігуристку. Через якийсь час у нього це виходить, і Надія починає перетворюватися на очах. Може, для неї ще не все втрачено ...

Фільм «Лёд» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам романтичних історій кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Весна близко»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2018
Країна: Россия
Жанр: мелодрама, комедия
Переклад:
Тривалість: 113 мин. / 01:53
Прем'єра: 14 февраля 2018, «WDSSPR»

Режисер: Олег Трофим
У ролях: Аглая Тарасова, Диана Енакаева, Мария Аронова, Александр Петров, Милош Бикович, Ян Цапник, Ксения Раппопорт, Ксения Лаврова-Глинка, Павел Майков, Максим Белбородов
'Лёд'Лёд'Лёд
Загрузка...

Лёд-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
28-03-2018, 17:50
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація