0

Контрибуция 2015

IMDb:7.2KP:6,3 Трейлер Контрибуция

Про що фільм «Контрибуция»:

Російський серіал «Контрибуція» розповідає про часи 1918 року. Дія відбувається в Пермі, коли білогвардійці захоплюють місто. Командує корпусом генерал Пепеляєв, він же і вирішує зібрати всіх купців міста, для зборів грошей на потрібні армії, адже у них зовсім нічого не залишилося. Їжа, обмундирування, провіант: все це білогвардійці розгубили при взятті міста. Одна з багатьох мешканок приносить дуже рідкісний і дорогий діамант в якості контрибуції. Але вже на наступний день цей діамант таємничим чином зникає. Знайти його доручають укладеним під жнива «червоному» Мурзін, який раніше працював слідчим. Тепер від його пошуків буде залежати його подальша доля.

Фільм «Контрибуция» (2015) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам детективного жанру.


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: история, детектив
Переклад:
Тривалість: 100 мин. / 01:40
Прем'єра: 17 марта 2016, «Ленфильм»

Режисер: Сергей Снежкин
У ролях: Максим Матвеев, Елизавета Боярская, Надежда Толубеева, Илья Носков, Евгений Дятлов, Константин Воробьёв, Артур Ваха, Юрий Ицков, Игорь Черневич, Сергей Перегудов
'Контрибуция'Контрибуция'Контрибуция
Загрузка...

Контрибуция-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 05:49
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація