0

Тайна Снежной Королевы 2014

IMDb:5.7KP:4,7 Трейлер Тайна Снежной Королевы

Про що фільм «Тайна Снежной Королевы»:

Головну героїню називають «Сніговою Королевою», але вона нікого не заморожувала, що не викрадала маленьких хлопчиків і не оголошувала війну всьому живому на землі. Просто вона дуже любить зиму і сніг. Її власний будинок створений з чудового, блискучого на сонці льоду. Ця дивна представниця прекрасної статі веде замкнутий спосіб життя і зовсім не знає, що таке почуття і емоції. Вона ніколи нічого не відчувала, тим більше любов. Їй відомо, що почуття існують, і все люди відчувають їх. Навколишні думають, що на «Снігову Королеву» накладено зле прокляття. Сама вона не вірить в подібні дурниці і просто чекає, що ж в подальшому піднесе їй доля.

Фільм «Тайна Снежной Королевы» (2014) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: фэнтези
Переклад:
Тривалість: 85 мин. / 01:25
Прем'єра: 24 марта 2016, «Московское Кино»

Режисер: Наталья Бондарчук
У ролях: Анна Потебня, Владислав Новицкий, Анна Снаткина, Нина Усатова, Наталья Бондарчук, Дмитрий Харатьян, Павел Гайдученко, Ольга Кабо, Инна Макарова, Татьяна Василишина
'Тайна'Тайна'Тайна
Загрузка...

Тайна Снежной Королевы-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 06:08
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація