0

Русские евреи. Фильм первый. До революции. 2016

KP:7,5 Трейлер Русские евреи. Фильм первый. До революции.

Про що фільм «Русские евреи. Фильм первый. До революции.»:

У першому фільмі трилогії провідний супроводжує глядача від Києва, «матері міст руських», де вже в XI столітті був єврейський квартал, до столичного Петрограда 1917 року. При Катерині II Росія стала країною з найбільшим єврейським населенням, а з XIX століття «чужі всім і вважають всіх чужими» інородці долають самоізоляцію. Фільм розповідає про традиційний єврейському укладі життя і про те, як поривали з ним майбутні знамениті фінансисти і промисловці, науковці, діячі мистецтва, революціонери. Про те, як в іноземні мови увійшло російське слово pogrom, про «справу Бейліса», про першу хвилю еміграції. Про есерів і більшовиків, розхитати царський лад, про найближчі соратників Леніна, вершили історію країни в жовтні 1917 року. Про подальшу долю і самоідентифікації «російських євреїв» в Росії і за її межами розкажуть два наступних фільму трилогії.

Фільм «Русские евреи. Фильм первый. До революции.» (2016) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: документальный
Переклад:
Тривалість: 86 мин. / 01:26
Прем'єра: 14 апреля 2016, «ЦДК»

Режисер: Сергей Нурмамед, Дмитрий Курчатов
У ролях: Леонид Парфенов, Вероника Волоха
Загрузка...

Русские евреи. Фильм первый. До революции.-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 06:18
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація