0

Антон Чехов 2015

IMDb:6.2KP:5,7 HD Антон Чехов

Про що фільм «Антон Чехов»:

Антон Павлович на собі тримає всю сім'ю Чехових в маленькому російському містечку. Жити досить складно, і щоб заробити гроші, він пише невеликі історії для місцевих журналів і газет. Одного разу його талант починають помічати, і два літературних критика Григорович і Суворін приїжджають до Чехова в гості. Вони пропонують Антону писати нові розповіді і розвивати свій дар. Натомість обіцяють досить хороші гроші. Антон стає головним членом сім'ї - тепер він повністю утримує всю сім'ю Чехових. Він впливає на його молодших братів і переконує їх повернутися додому. Жінки сім'ї Чехових - мама, сестра і його кохана дівчина поважають Антона, оберігають його і допомагають у всьому. Турбота сім'ї Чехових має сильне значення для письменника, і він згодом стає популярним в літературному середовищі. Чехов проживає дивовижну і трагічну життя: пише перші п'єси, втрачає свого брата, їде на Сахалін, щоб лікувати хворих людей і захворює там туберкульоз ...

Фільм «Антон Чехов» (2015) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Anton Tchékhov 1890
Рік випуску: 2015
Країна: Франция
Жанр: биография, история, драма
Переклад: Дубляж
Тривалість: 96 мин. / 01:36
Прем'єра: 28 апреля 2016, «Кинологистика»

Режисер: Рене Фере
У ролях: Николас Жиро, Лолита Шамма, Робинсон Стевенен, Жак Боннаффе, Дженна Тиам, Бронтис Ходоровски, Мари Ферет, Александр Зефф, Филипп Наон, Леон Фере
'Антон'Антон'Антон
Загрузка...

Антон Чехов-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 12:18
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація