0

Короче 2016

KP:4,8 Трейлер Короче

Про що фільм «Короче»:

Стиснутий в життєвій ситуації через фінансові труднощі, які мають різні виникають причини, головні герої вирішили те, що в маленькому тілі їм буде набагато зручніше жити. Причина проста, немає проблем, немає життєвих складнощів, та й просочитися людськими продуктами можна буде протягом тривалого часу, так як тіло є маленьким. Наука зробила крок далеко вперед і вчені все ж можуть надати таку можливість будь-якому охочому зменшитися до розміру крихти і жити в такому мікросвіті. Натовпи охочих кинулися туди, щоб отримати бажане і стати маленькими за розмірами. Варто відзначити те, що головні герої теж вступили в список бажаючих, хто хотів би зменшиться. Незабаром, коли вони все ж справа йшла до початку експерименту дружина під час, передумала і вмовила чоловіка не йти на цей вчинку. Чому і в чому причина такого різкого відмови?

Фільм «Короче» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр:
Переклад:
Тривалість: 104 мин. / 01:44
Прем'єра: 28 апреля 2016, «Наше Кино», «A-One Films»

Режисер: Роман Артемьев, Гала Суханова, Антон Маслов
У ролях: Валентина Мазунина, Яна Троянова, Евгений Стычкин, Ольга Сутулова, Ирина Чеснокова, Сэсэг Хапсасова, Александр Числов, Анатолий Кощеев, Елена Булавкина, Варвара Мишукова
Загрузка...

Короче-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 06:25
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація