0

Зимняя песня 2015

IMDb:6.6KP:6,1 WEB-DL Зимняя песня

Про що фільм «Зимняя песня»:

Весь побут революційної Франції, звички того часу, строката і неординарна публіка, що складається з гвалтівників, злодіїв, військових і повій, викликає обурення, і в той же час, передає у всіх фарбах похмурий антураж. Фільм «Зимова пісня» якраз такий, що увібрав в себе всі вершки хаосу, яке коїлося в ті тяжкі роки. Тут кожен персонаж підібраний виключно вдало, різні за рангом і статусом люди, об'єднані в одне ціле і, мешкаючи під одним дахом, прекрасно знаходять спільну мову і інтереси.

Сюжет картини починається з малоприємного проведення страти, проте, різношерста публіка рветься з особливим натхненням на її перегляд. Ніякі військові дії не зрівняються з публічним позбавленням життя злочинця. Комедійна сторона фільму тісно переплетена з трагічною, викликаючи змішані почуття.

Фільм «Зимняя песня» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Chant d'hiver
Рік випуску: 2015
Країна: Франция
Жанр: драма, комедия
Переклад: одноголосый закадровый
Тривалість: 117 мин. / 01:57
Прем'єра: 5 мая 2016, «Cinema Prestige»

Режисер: Отар Иоселиани
У ролях: Рюфюс, Амиран Амиранашвили, Пьер Этекс, Матиас Юнг, Матьё Амальрик, Энрико Гецци, Катя Рупе
'Зимняя'Зимняя'Зимняя
Загрузка...

Зимняя песня-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 11:18
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація