0

Машина времени Сэма Клемке 2015

IMDb:7.1KP:6,7 Трейлер Машина времени Сэма Клемке

Про що фільм «Машина времени Сэма Клемке»:

Знайомтеся, це Сем Клемке. Звичайний американський хлопець, який захоплюється відеозйомкою. Все починається з 1977 року, коли Сем вперше зробив кілька відеофайлів, де зобразив деякі речі, які він робить. Він спілкується з родичами, жартує разом з ним, розповідає багато про себе і веде себе цілком природно. З того моменту він вирішив щороку робити аналогічні записи, щоб потім була можливість не тільки подивитися на себе з боку, але ще і похвалитися результатами, виконаних за цілий рік.

Не дивлячись на те, що в цьому фільмі немає якогось специфічного сюжету і задіяний в основному лише один персонаж, Машина часу Сема Клемке може зацікавити своєю оригінальністю і можливістю подивитися на те, як одна людина змінюється з року в рік. Його звички, спосіб життя, зовнішній вигляд, слова і дії - все це буде зазнавати змін. Кожен раз, Сем в своїх записах робить кілька послань для самого себе. Він щиро хоче, щоб вже при наступній зйомці він позбувся зайвої ваги, знайшов роботу, переїхав від батьків і домігся чогось вартого.

Можна сказати, що ця людина завів перший блог, які так поширені в сучасному світі. Головне послання цього документального фільму криється в наступному: завдяки плівці можна відобразити час, яке вже не можна буде побачити знову. Так, Сем Клемке створив власну машину часу, яка допоможе йому повернутися в минуле.

Фільм «Машина времени Сэма Клемке» (2015) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Portrait of an extraordinary nobody»

Оригінальна назва: Sam Klemke's Time Machine
Рік випуску: 2015
Країна: США, Австралия
Жанр: документальный, биография
Переклад:
Тривалість: 90 мин. / 01:30
Прем'єра: 19 мая 2016, «Кино без границ»

Режисер: Мэттью Бэйт
У ролях: Сэм Клемке
'Машина'Машина'Машина
Загрузка...

Машина времени Сэма Клемке-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 06:53
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація