0

Собачье сердце 1988

IMDb:8.9KP:8,3 HD Собачье сердце

Про що фільм «Собачье сердце»:

Професор Преображенський ставить сміливі досліди, намагаючись перетворити собаку Шарика в рівного собі в усьому людини. В результаті виходить такий собі Шариков. На жаль, досвід доводить, що собаці краще залишатися собакою.

Фільм «Собачье сердце» (1988) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій фантастичних якісних екшнів .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1988
Країна: СССР
Жанр: фантастика, драма, комедия
Переклад: Російський
Тривалість: 136 мин. / 02:16
Прем'єра:

Режисер: Владимир Бортко
У ролях: Владимир Толоконников, Евгений Евстигнеев, Борис Плотников, Роман Карцев, Нина Русланова, Ольга Мелихова, Алексей Миронов, Анжелика Неволина, Наталья Фоменко, Иван Ганжа
'Собачье'Собачье'Собачье
Загрузка...

Собачье сердце-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 11:12
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація