0

Прокофьев: Во время пути 2016

KP:0 Трейлер Прокофьев: Во время пути

Про що фільм «Прокофьев: Во время пути»:

«Починаю такий запис. Мабуть, що щоденник ». Ці слова - перший рядок в щоденнику Сергія Прокоф'єва, датована 3-им вересня 1907 року. Прокоф'єв вів щоденник 26 років, до свого повернення в СРСР. І за ці 26 років щоденник став найвірнішим компаньйоном в життєвому шляху, який пройшов великий композитор. Нескінченні переїзди, гастролі, концерти, знайомства - вся насичене життя Прокоф'єва викладена на сторінках їм самим. \ N \ nПрошло багато років зі смерті Сергія Прокоф'єва, і життя сучасних гастролюючих музикантів не так сильно змінилася. Але вона перетворюється-тилась в ще більшу гонку, ніж за часів Прокоф'єва. Концертів - вдвічі більше. Переїздів і перельотів - втричі більше. Сучасні музиканти рідко ведуть щоденники. Фільм «Прокоф'єв: під час шляху» - це одночасно і відеощоденник одинадцятого Пасхального фестивалю, і історія життя Сергія Прокоф'єва, розказана через його записи.

Фільм «Прокофьев: Во время пути» (2016) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: документальный
Переклад:
Тривалість: 90 мин. / 01:30
Прем'єра: 8 сентября 2016, «Reflexion Films»

Режисер: Анна Матисон
У ролях: Константин Хабенский, Валерий Гергиев, Денис Мацуев
'Прокофьев:'Прокофьев:'Прокофьев:
Загрузка...

Прокофьев: Во время пути-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 07:50
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація