В ефірі 0

Veritas: В поисках истины 2003

IMDb:7.6KP:8,11-13 серия HD Veritas: В поисках истины Додана: 1-13 серия (1 сезон) - CTC

Про що серіал «Veritas: В поисках истины»:

Люди, які займаються археологією, відвідують дуже різними. Перший тип - «безтурботні археологи»: викладають свій улюблений предмет в університетах і іноді виїжджають на розкопки, щоб там методично змахувати пил з якогось знайденого артефакту. Другий тип - «відчайдушні археологи», розкрадачі гробниць, ризикові мисливці за старожитностями. Для них археологія - це не нудне копання в землі, а постійна гонитва за унікальними знахідками. Ця гонитва відбувається по всьому світу, наввипередки з озброєними конкурентами, і ключем до виявлення чергового бажаного скарбу може стати все що завгодно - обривок старовинної карти, код або навіть легенда. І часто їм доводиться орудувати кайлом та заступом, а пістолетом, якщо на шляху встають недруги.

Нікко Зонд завжди вважав, що його батько, Соломон Зонд, відноситься до першого типу археологів, але коли Нікко в черговий раз вибили з престижної школи-пансіону, він дізнався, як сильно помилявся щодо цього. Соломон Зонд, втративши будь-яку надію дати синові пристойну освіту, нарешті розповідає йому правду про себе і вводить його в свій небезпечний бізнес.

Соломон Зонд очолює фонд «Верітас», спонсорований невідомим засновником. Цей фонд створений спеціально для полювання за найціннішими старожитностями. Під керівництвом Соломона Зонда знаходиться загін професійних археологів, готових будь-якої миті зірватися в чергову експедицію. Фонд «Верітас» присвячений матері Нікко, хороброї хижаком за старожитностями, яка зникла безвісти якраз в той момент, коли вона стояла на порозі великого відкриття, головного для всього людства. Нікко разом з батьком продовжує справу матері, влившись в цей незвичайний колективчик. Незабаром він отримує перше бойове хрещення, потрапивши під кулі і зіткнувшись обличчям до обличчя з заклятими суперниками «Верітас» ...

Серіал «Veritas: В поисках истины» (2003) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Veritas: The Quest
Рік випуску: 2003
Країна: США
Жанр: драма, приключения
Переклад: CTC
Тривалість: 41 мин.
Прем'єра:

Режисер: Перри Лэнг, Томас Дж. Райт, Верн Джиллам
У ролях: Алекс Картер, Райан Мерриман, Коби Смолдерс, Эрик Бальфур, Синтия Мартеллс, Арнольд Вослу, Эйдан Дивайн, Мэрибет Мэссет, Роджер Рис, Сергей Николич
Загрузка...

Veritas: В поисках истины-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в CTC перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 13 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 09:17
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація