В ефірі 0

Бесценное время 2010

IMDb:6.5KP:8,21-41 серия HD Бесценное время Додана: 1-41 серия (1-3 сезон) - Двухголосый

Про що серіал «Бесценное время»:

Любовь никогда не прибывает слишком рано. Но очень часто она прибывает слишком поздно, когда ничего нельзя изменить. Сериал «Бесценное время...» - откровения людей, которые попытались пойти против судьбы. Сериал, всколыхнувший Турцию. История со счастливым началом и непредсказуемым концом.

Серіал «Бесценное время» (2010) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Öyle Bir Geçer Zaman ki
Рік випуску: 2010
Країна: Турция
Жанр: драма
Переклад: Двухголосый закадровый
Тривалість: 58 мин.
Прем'єра:

Режисер: Зейнеп Гюнай
У ролях: Айча Бингёль, Йильдиз Чагри Аксой, Арас Булут Ийнемли, Фара Зейнеп Абдулла, Мете Хорозоглу, Вильма Эллес, Мине Тугай, Эркан Петеккая, Эмир Берке Зинджиди, Мераль Четинкая
'Бесценное'Бесценное'Бесценное
Загрузка...

Бесценное время-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в Двухголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 3 сезон 41 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 10:49
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація