В ефірі 1

Вавилон 5 1994

IMDb:8.3KP:8,11-22 серия HD Вавилон 5 Додана: 1-22 серия (1-5 сезон) - Многоголосый

Про що серіал «Вавилон 5»:

Началась новая эра в истории человечества. Минуло десять лет после войны Земли с Минбаром. Проект «Вавилон» стал воплощением мечты о галактике без войн. Его цель - творение центра, где разные цивилизации смогут решать спорные вопросы мирным маршрутом. Станция стала местом встречи и домом для дипломатов, авантюристов, дельцов, странников, тысяч людей и инопланетян на двух с половиной миллионов тонн вертящегося металла, среди бездны космоса. Однако со временем «Вавилон 5» приобрёл иное значение и стал заключительной надеждой на прочный мир. Но вскоре эта надежда рухнула. И в час начала больших войн, он обрёл иное содержание, стал заключительной надеждой на победу. Время: 2257 года - 2382 год. Место деяния: «Вавилон 5»

Серіал «Вавилон 5» (1994) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Babylon 5
Рік випуску: 1994
Країна: США
Жанр: фантастика, боевик, драма, приключения
Переклад: Многоголосый закадровый
Тривалість: 43 мин.
Прем'єра:

Режисер: Майкл Виджер, Дэвид Дж. Эгил, Джанет Грик
У ролях: Брюс Бокслайтнер, Клаудия Кристиан, Джерри Дойл, Мира Фурлан, Ричард Биггз, Стефен Ферст, Андреас Кацулас, Питер Джурасик, Билл Муми, Джефф Конэвей
'Вавилон'Вавилон'Вавилон
Загрузка...

Вавилон 5-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в Многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
6-02-2019, 18:24
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація