В ефірі 0

Грязные деньги, лживая любовь 2014

IMDb:6.8KP:8,41-41 серия HD Грязные деньги, лживая любовь Додана: 1-41 серия (1-2 сезон) - Одноголосый

Про що серіал «Грязные деньги, лживая любовь»:

Омер - комиссар полиции. Получив вызов, он выезжает на место аварии. Увиденное, приводит его в замешательство, ведь в машине на пассажирском сидении находится его невеста Сибель, в то время как в кресле водителя сидит неведомый Омеру мужчина, по имени Ахмет. Он не верует в то, что это была обычная авария, и, доверяя своей интуиции, начинает собственное расследование, в ходе которого обнаруживает новые факты и неопровержимые улики правонарушения.

Серіал «Грязные деньги, лживая любовь» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Kara Para Ask
Рік випуску: 2014
Країна: Турция
Жанр: боевик, драма, мелодрама
Переклад: Одноголосый
Тривалість: 90 мин. / 01:30
Прем'єра:

Режисер: Ахмет Катиксиз
У ролях: Энгин Акюрек, Туба Буйукустун, Дамла Джолбай, Элиф Инджи, Хазал Тюресан, Небахат Чехре, Озджан Текдемир, Махмут Сенюва, Айтач Арман, Эркан Джан
'Грязные'Грязные'Грязные
Загрузка...

Грязные деньги, лживая любовь-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
5-06-2018, 19:54
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація