В ефірі 0

Декалог 1988

IMDb:9.1KP:8,61-10 серия HD Декалог Додана: 1-10 серия (1 сезон) - Многоголосый

Про що серіал «Декалог»:

«Декалог» - это попытка рассказать десять историй, которые могли случиться с каждым. Это истории о людях, пленённых жизненной суетой, но в результате неожиданного стечения обстоятельств обнаруживающих, что они топчутся на одном месте, забывая про действительно главные цели...

Серіал «Декалог» (1988) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Dekalog
Рік випуску: 1988
Країна: Польша, Германия (ФРГ)
Жанр: драма
Переклад: Многоголосый закадровый
Тривалість: 56 мин. (560 мин.)
Прем'єра:

Режисер: Кшиштоф Кесьлёвский
У ролях: Артур Барчиш, Ольгерд Лукашевич, Александр Бардини, Оляф Любашенко, Кристина Янда, Пётр Махалица, Ян Тесаж, Станислав Гавлик, Кжиштоф Кумор, Катажина Пивоварчик
'Декалог'Декалог'Декалог
Загрузка...

Декалог-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в Многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 10 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-03-2019, 15:47
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація