В ефірі 0

Дэцкая больница 2008

IMDb:7.8KP:6,11-13 серияДэцкая больница Додана: 1-13 серия (1-5 сезон) - Кубик в Кубе

Про що серіал «Дэцкая больница»:

Клиника - не место для бездельников. Клиника - это место для разумных людей, которые беспокоятся о тех, кто не достаточно разумен, чтобы сохранить своё здоровье. Сериал рассказывает о взаимоотношении между лекарями, которым иногда, чтобы отвлечься от собственных проблем, приходится врачевать больных детей.

Серіал «Дэцкая больница» (2008) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Will Cat find love? Will Dr. Glenn Ritchie's history of malpractice catch up with him? Will Briggs and Owen get married in space? The TV Hospital drama you've never seen before enters its sixth season»

Оригінальна назва: Childrens Hospital
Рік випуску: 2008
Країна: США
Жанр: комедия
Переклад: Кубик в Кубе
Тривалість: 10 мин.
Прем'єра:

Режисер: Дэвид Уэйн, Роб Шраб, Роб Кордри
У ролях: Роб Хюбель, Роб Кордри, Кен Марино, Эринн Хэйс, Меган Маллалли, Майкл Сера, Генри Уинклер, Лэйк Белл, Зэнди Хартиг, Малин Акерман
'Дэцкая'Дэцкая'Дэцкая
Загрузка...

Дэцкая больница-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в Кубик в Кубе перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 5 сезон 13 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
21-03-2019, 15:52
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація