В ефірі 0

Любовь вдовца 2002

IMDb:7.4KP:8,11-22 серияЛюбовь вдовца Додана: 1-22 серия (1-4 сезон) - HTB

Про що серіал «Любовь вдовца»:

Эвервуд в Колорадо - прелестное место и великолепный городок, расположенный среди крутых вершин Скалистых Гор. Кажется, ничто не может нарушить покой его жителей. Но единожды сюда из Нью-Йорка приезжает семья Браунов в поиске тихого счастья и проверенных временем ценностей. С их появлением в Эвервуде меняется жизнь каждого местного обитателя, включая и самих Браунов.

Нейрохирург Эндрю Браун, потерявший в автокатастрофе жену, принуждён теперь в одиночку заниматься воспитанием своих детей. Но переезд обостряет и без того непростые отношения между Эндрю и его сыном-подростком. К тому же, своим решением заняться приватной практикой Эндрю настраивает против себя единственного городского доктора...

Серіал «Любовь вдовца» (2002) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«As a doctor he's a hero. As a father he's a zero»

Оригінальна назва: Everwood
Рік випуску: 2002
Країна: США
Жанр: драма
Переклад: HTB
Тривалість: 43 мин.
Прем'єра:

Режисер: Майкл Шульц, Дэвид Петрарка, Перри Лэнг
У ролях: Трит Уильямс, Грегори Смит, Эмили ВанКэмп, Дебра Муни, Джон Бизли, Вивьен Кардон, Крис Пратт, Том Амандес, Стефани Нижник, Меррилин Гэнн
'Любовь'Любовь'Любовь
Загрузка...

Любовь вдовца-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в HTB перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 4 сезон 22 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-04-2019, 09:54
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація