В ефірі 0

Марлон 2017

IMDb:6.61-10 серия HD Марлон Додана: 1-10 серия (1 сезон)

Про що серіал «Марлон»:

Основний герой - незрілий і несерйозний, але любить своїх дітей людина. Він спрямовується приймати хоч якусь участь у вихованні нащадків, що часто виглядає досить комічно - адже він сам ще більший дитина, ніж вони ...

Серіал «Марлон» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Marlon
Рік випуску: 2017
Країна: США
Жанр: комедия
Переклад: BaibaKo
Тривалість: 22 мин.
Прем'єра:

Режисер: Фил Льюис, Робби Кантримэн, Эрик Дин Ситон
У ролях: Марлон Уайанс, Эссенс Эткинс, Бреша Уэбб, Диалло Риддл, Нотлим Тейлор, Amir O'Neil, Boyz II Men, Gabrielle Johnson, Кен Лернер, Кристофер Мейер
Загрузка...

Марлон-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
24-04-2018, 09:00
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація