0

Единичка 2015

IMDb:5.9KP:6,7 HD Единичка

Про що фільм «Единичка»:

Август 1944-го. Советские войска продолжают наступление в Восточной Польше. Подразделение старшего лейтенанта Егорова получает задание - удержать мост, через который планируется переправа долей Советской Армии. Прибыв на позицию, воины обнаруживают разрушенный монастырь, а в нем - группу глухих сирот с воспитательницей Евой.

Утратив веру, она нашла смысл жизни в спасении бессильных и беспомощных детей. Лейтенант Егоров оказывается перед трудным выбором - исполняя указ командования, он будет принуждён поставить под угрозу жизнь малюсеньких поляков. Артиллеристы изо всех сил стараются не допустить смерти детей...

Фільм «Единичка» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: военный, драма
Переклад: Російський
Тривалість: 105 мин. / 01:45
Прем'єра: 11 июня 2015, «Кинологистика»

Режисер: Кирилл Белевич
У ролях: Андрей Мерзликин, Илья Коробко, Анна Прус, Арина Борисова, Александр Вершинин, Михаил Евланов, Микаэль Джанибекян, Сергей Габриэлян, Добрыня Белевич-Оболенский, Якуб Здруйковский
''''''
Загрузка...

Единичка-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 17:18
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація