12

Черновик 2018

IMDb:4.3KP:4,9 WEB-DL Черновик

Про що фільм «Черновик»:

У фільмі Чернетка онлайн Кирило з жахом розуміє, його не сприймають оточуючі, створюється враження, замість нього чужа особистість. Серце тужить, він задумався, можливо, його як об'єкта зовсім немає, адже родина не дізнається, друзі цураються. Не відчуваючи щастя і зла персонаж задумався, може вже помер і живе з іномірье, але навіщо дихає, якщо живий чому документи розсипаються на очах. Не виключено, що хлопчина зовсім не існував, а все, що відбувається було лише фантазією, схоже він навіть не народився, його в цьому світі немає.

Герой бачить, досконале розуміння, хіба він вже народжений, щось не відчувається. Як впоратися з проблемою, невже виходу немає, попереду неминучість, ймовірно, є вина, якщо не знаходяться рішення, страждалець просто приречений на вимирання. Безнадія, нескінченність обтяжують, не виключено, запізнився прийти в світ або від очікування втомився. Неборак відчуває себе птахом відбилася від зграї. Однак дуже скоро розгублений молодик усвідомлює, що сталося і хто він. Як буде діяти Кирило?

Фільм «Черновик» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам фантастичних якісних екшнів .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2018
Країна: Россия
Жанр: фантастика
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 15 марта 2018, «WDSSPR»

Режисер: Сергей Мокрицкий
У ролях: Никита Волков, Евгений Ткачук, Ольга Боровская, Юлия Пересильд, Евгений Цыганов, Андрей Мерзликин, Никита Тарасов, Ирина Хакамада, Ксения Каратыгина, Евгения Каратыгина
Загрузка...

Черновик-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
28-07-2018, 02:49
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація