9

Счастья! Здоровья! 2017

IMDb:3.9KP:4,9 WEB-DL Счастья! Здоровья!

Про що фільм «Счастья! Здоровья!»:

Три закохані пари - татарська, вірменська і російська - готуються зіграти весілля. Але з'ясовується, що для Рината та Гузелькі весілля - це спосіб добути гроші, щоб повертати дорогу скрипку, для батька Артура найголовніше, щоб весілля його сина і москвички-Юлі пройшла в Вірменії, а у Свєти є «скелет у шафі» - її « колишній »Андрій в день весілля з Олегом вийшов з в'язниці. Зате гості відриваються від душі, а у глядачів фільму «Щастя! Здоров'я! »Є унікальна можливість побувати відразу на трьох весіллях. Тости та конкурси, пісні і танці, поцілунки і ... бійки - що за весілля без бійки ?! Це бомбічний круто і нереально забавно. Три весілля, три пари - такі різні, такі несхожі. Але любов з'єднує, а гості від душі бажають: «Щастя! Здоров'я! »

Фільм «Счастья! Здоровья!» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Основано на реальных традициях»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 9 мая 2018, «Каропрокат»

Режисер: Марк Горобец, Арман Марутян, Леонид Марголин
У ролях: Зоя Бербер, Камиль Ларин, Марина Федункив, Сергей Аброскин, Наталья Рудова, Грант Тохатян, Даниил Вахрушев, Олег Верещагин, Дарья Пынзарь, Стася Милославская
Загрузка...

Счастья! Здоровья!-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
13-10-2018, 14:26
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація