6

СуперБобровы. Пора домой 2017

KP:4,6 TS СуперБобровы. Пора домой

Про що фільм «СуперБобровы. Пора домой»:

Деяние картины начинается в Тайланде, где семья Бобровых скрылась от правосудия. Теперь им приходится выступать в цирке-шапито, демонстрируя путешественникам свои суперспособности. Быть «цирковыми обезьянками» семейству явно не по душе - все желают домой, на Отчизну. У Олега и Светы разлад в отношениях: она грезит о детях, а Олегу совсем не до этого. И вот очередной скандал семьи: Олег уходит, хлопнув дверью. Возвращается, а Бобровых нет. Они уехали. Олегу приходится отправиться в Россию. На отчизне ему предстоит не только опять завоевать сердце Светы, но и объединить суперсилы семейства Бобровых в схватке со лиходеями планетарного масштаба, сделав из нерадивых родственников истинных супергероев.

Фільм «СуперБобровы. Пора домой» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: комедия, семейный
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 25 октября 2018, «WDSSPR»

Режисер: Дмитрий Дьяченко
У ролях: Павел Деревянко, Роман Мадянов, Владимир Толоконников, Оксана Акиньшина, Ирина Пегова, Даниил Вахрушев, Елена Валюшкина, Роман Курцын
Загрузка...

СуперБобровы. Пора домой-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • Дивитися онлайн

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
22-10-2018, 13:43
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація