5

Перші 2017

IMDb:5.3KP:5,3 WEB-DL Перші

Про що фільм «Перші»:

Почавши перегляд фільму «Перші», глядач знайомиться з подружжям Прончищевим, досвідченими мандрівниками, які хочуть залишити свій слід в історії. І поступово вони наближаються до реалізації своєї заповітної мети. Василь і Тетяна починають готуватися до дослідницької експедиції, яка пройде на території Арктики. Саме там вони зможуть здобути безцінні знання для людства, здатні допомогти нам у вивченні навколишнього світу. А командиром експедиції стає знаменитий Вітус Берінг, людина, яка відкрила чималу частину невідомих територій.

Північна експедиція починається, але ніхто з її учасників й гадки не має, скільки вона може тривати. Вони лише впевнені в тому, що на це підуть роки. На величезному судні вони займаються вивченням раніше незвіданих територій. В цей же час ми знайомимося з моряком Семеном, який стикається з безліччю труднощів.

Фільм «Перші» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам пригодницького кіно .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Они открыли России север»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: драма, приключения, история
Переклад:
Тривалість: 96 мин. / 01:36
Прем'єра: 7 июня 2018, «Каропрокат»

Режисер: Дмитрий Суворов
У ролях: Наиль Абдрахманов, Алина Ланина, Евгений Ткачук, Валерий Баринов, Данила Якушев, Сергей Рост, Сергей Терещенко, Александр Дьяченко, Егор Тимцуник
Загрузка...

Перші-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
9-07-2018, 09:27
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація