7

Вечірня школа 2018

IMDb:5.5KP:5,8 WEB-DL Вечірня школа

Про що фільм «Вечірня школа»:

По статистиці, мільйон двадцяти тисяч учнів у Сполучених Штатах щорічно кидають школу. Казалось бы, привичные и обыденные вещи - письмо, читання, арифметика - для багатьох дорослих людей у ​​цивілізованій суспільстві до сих пір залишаються недоступними. Речь в документальной киноленте пойдет об особом проекте - возвращение недоучившихся в школу. Каждый из героев проекта - реальная личность зі своїми невзгодмі і серйозними причинами, спонукали його / її бросити навчання. У кого-то мотив стал дитина, а кому-то потрібно терміново йди і заробляти гроші на життя, щоб не вмерти з голоду. Однак все вони пізніше, так чи іншим чином, почували себе необхідністю повернутися до школи та отримати базові уміння та навички, щоб їх існування покращилося, і перед ними відкрилися досі закриті горизонты. Багато хто з них відчувають себе дискомфортно через власну неграмотність. Вони словно сидять на обочині, а люди їх машут руками - мол, ідите до нас, давайте, зробите це, нарешті! И вот эти люди все-таки решились научиться считать, читать и хорошо писать, чтобы сделать важный шаг в светлое будущее. Вони хочуть зібрати своє буття по частинах, наладити свій побут і змінити себе на краще ...

Фільм «Вечірня школа» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2018
Країна: США
Жанр: комедия
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість:
Прем'єра: 29 ноября 2018, «UPI»

Режисер: Малкольм Д. Ли
У ролях: Тиффани Хэддиш, Кевин Харт, Кит Дэвид, Бен Шварц, Мэри Линн Райскаб, Мэгалин Эчиканвоке, Роб Риггл, Таран Киллэм, Энн Уинтерс, Брук Батлер
Загрузка...

Вечірня школа-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 21:34
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація