0

10 друзей Кролика 2015

KP:0 Трейлер 10 друзей Кролика

Про що мультфільм «10 друзей Кролика»:

Они живут в мире, где нет людей, есть только животные. Приехавшие из различных уголков нашей примечательной планеты они живо обретают общий язык друг с ином и становятся истинными приятелями. Каждый из них имеет увлечение или хобби. Например, заяц -спортсмен, занимается паркуром, кенгуру-садовник, крокодил и лиса - изобретатели и механики. Каждый их день насыщен приключениями, открытиями, весельями и увеселением.

Фільм «10 друзей Кролика» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: мультфильм
Переклад:
Тривалість: 460 мин.
Прем'єра:

Режисер: Мария Шумилина, Сергей Братерский, Андрей Свислоцкий
У ролях: Никита Прозоровский, Ольга Зверева, Ольга Кузнецова, Анна Штукатурова, Анастасия Лапина, Екатерина Мирошникова, Вероника Саркисова, Ольга Голованова, Наталья Грачёва, Наталья Ромашенко
Загрузка...

10 друзей Кролика-дивитись онлайн

Увага: На даний момент мультфільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити мультфільм на український переклад. Але ви можете коментувати мультфільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду мультфільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 20:11
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація