В ефірі 0

Анна Каренина 2017

IMDb:7.1KP:5,71-8 серия HD Анна Каренина Додана: 1-8 серия (1 сезон) - Анна Каренина

Про що серіал «Анна Каренина»:

1904 рік. Російсько-японська війна. Маньчжурія. Разом з армією відходить госпітальний обоз. Керівництво госпіталем приймає на себе, старший ординатор Сергій Каренін. Госпіталь розташовується і облаштовується в напівпокинутий китайському селі. Каренін оперує пораненого полковника. Почувши прізвище свого хірурга, полковник здригається, вона йому знайома. Пораненого полковника звуть Олексій Кирилович Вронський. Вночі Сергій Каренін прибуває в палату до Вронського і просить розповісти йому, чому його мати, Анна Кареніна, яку граф знав тридцять років тому, кинулася під поїзд. Вронський починає розповідь ...

Серіал «Анна Каренина» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 42 мин. (336 мин.)
Прем'єра: 17 апреля 2017

Режисер: Карен Шахназаров
У ролях: Елизавета Боярская, Максим Матвеев, Виталий Кищенко, Кирилл Гребенщиков, Иван Колесников, Виктория Исакова, Татьяна Лютаева, Алексей Вертков, Анастасия Макеева, Софья Хандамирова
'Анна'Анна'Анна
Загрузка...

Анна Каренина-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 8 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
20-04-2019, 01:11
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація