Завершено 0

Апофегей 2013

IMDb:5.4KP:6,9Всі серії HD Апофегей Додана: (Всі серії) - Апофегей

Про що серіал «Апофегей»:

Російська багатосерійна драма режисера Станіслава Мітіна, створена за однойменною повістю письменника і драматурга Юрія Полякова, популярного представника літературного жанру «гротескного реалізму». Сюжет картини розповідає про добре відомому періоді «застою» в історії СРСР, що розпочався з моменту приходу до влади Леоніда Ілліча Брежнєва. У 1977 році Надія Печерникова і Віктор Чистяков, молоді та закохані учні аспірантури на кафедрі історії одного з московських ВУЗів, будують грандіозні плани на життя, паралельно збираючи матеріали для майбутніх дисертацій і вже подав заяву в ЗАГС. Цілеспрямований кар'єрист Віктор налаштований на серйозну посаду в партійній номенклатурі, внаслідок чого навіть змінює тему своєї наукової роботи на ідеологічно більш «вірну». У той же час його кохана не поділяє його переконань, заснованих на абсолютному конформізмі, ставлячись до ситуації управлінській системі з неабиякою часткою іронії і навіть деякого сарказму. Амбіції Чистякова стають причиною численних складних життєвих ситуацій, які змушують його робити важкий моральний вибір і платити неймовірно високу ціну за свій успіх. На очах у глядача відбувається справжня зміна поколінь, пов'язана з відходом старих партійних працівників і приходом до влади нових, подібних головному герою помолодшали владних «еліт».

Серіал «Апофегей» (2013) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 176 мин.
Прем'єра: 13 июня 2013

Режисер: Станислав Митин
У ролях: Даниил Страхов, Мария Миронова, Александр Лойе, Владимир Гостюхин, Виктор Сухоруков, Аглая Шиловская, Сергей Кошонин, Павел Любимцев, Андрей Межулис, Виталий Махов
Загрузка...

Апофегей-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн Всі серії , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
19-01-2018, 14:23
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація