В ефірі 0

Барвиха 2009

IMDb:4.8KP:4,81-15 серия HD Барвиха Додана: 1-15 серия (1-2 сезон) - Барвиха

Про що серіал «Барвиха»:

Їм є безумовно все. Самі найкращі курорти і найпрекрасніша одяг. Найпопулярніші мобільники і найдорожчі машини. Але ніякі гроші їх батьків не допоможуть їм купувати любов, дружбу і право бути собою. Цього доведеться добиватися самим. Вони - вихованці старшого класу середньої школи селища Барвіха. І в цьому класі далеко не все - «рублевские» діти багатих батьків. Тут навчаються і «міські», звичайні хлопці, які намагаються стати своїми серед чужих.

Вони не воюють між собою. Чи не намагаються довести, що хтось із них краще. Вони просто хочуть знайти своє місце в житті. Хтось із них бажає стати воїном без керував, хтось - знаменитим рок-музикантом, хтось - просто вийти заміж за сина багатих і успішних батьків. Вони тісніше вважають себе дорослими. Навколишній світ мислить інакше. Кожен з них здатний на справжній Вчинок. І кожен з них здатний на підлість. Прийшов час визначити, чого в їхньому житті буде більше. Вчинків або подлостей. Приятелів або недругів.

Серіал «Барвиха» (2009) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2009
Країна: Россия
Жанр: драма, комедия
Переклад:
Тривалість: 45 мин.
Прем'єра: 2 октября 2009

Режисер: Евгений Лаврентьев, Владислав Каптур, Илья Найшуллер
У ролях: Анна Хилькевич, Равшана Куркова, Андрей Дементьев, Лянка Грыу, Родион Галюченко, Семен Почивалов, Дианна Дезмари, Ольга Недоводина, Вячеслав Разбегаев, Евдокия Германова
'Барвиха'Барвиха'Барвиха
Загрузка...

Барвиха-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн 2 сезон 15 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
22-06-2018, 22:12
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація