В ефірі 0

Батальоны просят огня 1985

IMDb:8.1KP:8,31-4 серия HD Батальоны просят огня Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Батальоны просят огня

Про що серіал «Батальоны просят огня»:

В основі сюжету лежить один з вирішальних етапів Великої Вітчизняної війни - форсування радянськими військами Дніпра в 1943 році. Два батальйону кинуті в згубний прорив на зайнятий німцями берег річки з метою відвернути на себе сили суперника і тим самим полегшити дивізії кидок на стратегічно головне місто Дніпрова.

Основні сполуки зобов'язані підтримати їх артилерійським та авіаційним вогнем. Однак командування несподівано міняє план наступу, залишаючи батальйони без вогневої допомоги, ніж прирікає їх на вірну смерть. Більш того, солдатам віддано указ триматися до заключного.

Серіал «Батальоны просят огня» (1985) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1985
Країна: СССР
Жанр: драма, военный
Переклад:
Тривалість: 285 мин.
Прем'єра:

Режисер: Александр Боголюбов, Владимир Чеботарев
У ролях: Александр Збруев, Борислав Брондуков, Вадим Спиридонов, Олег Ефремов, Александр Галибин, Елена Попова, Николай Караченцов, Игорь Скляр, Геннадий Фролов, Владимир Кашпур
'Батальоны'Батальоны'Батальоны
Загрузка...

Батальоны просят огня-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-03-2019, 14:05
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація