В ефірі 0

Башня 2009

IMDb:7.4KP:6,81-15 серия HD Башня Додана: 1-15 серия (1-2 сезон) - Башня

Про що серіал «Башня»:

Вежа - найвища будівля сучасної Москви. Це символ амбіцій, успіху і статусу. Відразу жахливий вибух перетворить Вежу в місце ув'язнення героїв серіалу. В ізоляції від зовнішнього світу, надані самі собі, вони будуть розшукувати порятунок. Вони будуть робити все, що роблять люди, що потрапили в біду: волати про допомогу, намагатися знайти винного, втрачати надію, зраджувати один одного, відчувати жалість до себе, згадувати минуле, мріяти про майбутнє, відчувати смуток.

Намагаючись знайти логічне пояснення того, що відбувається, кожен окремо і всі разом, вони неминуче виявляються в глухому куті. Вісім чоловік, для яких простір несподівано звузиться, позбавивши звичайної картини світу, будуть змушені змінювати себе, поступово розуміючи, що вихід з цієї ситуації зовсім не там, де вхід. Вежа перетвориться в диявольську машину для виправлення і избавленья, даючи шанс кожному з них залишитися живим. Ми побачимо, через що потрібно пройти сучасній людині для того, щоб знову знайти себе в цьому світі. Вежа вибухне.

Серіал «Башня» (2009) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Не смотри вниз»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2009
Країна: Россия
Жанр: триллер
Переклад:
Тривалість: 44 мин.
Прем'єра: 8 ноября 2010

Режисер: Денис Нейманд
У ролях: Игорь Костолевский, Виктория Исакова, Михаил Евланов, Дмитрий Кубасов, Виталий Кищенко, Евгения Осипова, Агния Кузнецова, Даниил Спиваковский, Чулпан Хаматова, Владислав Ветров
Загрузка...

Башня-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн 2 сезон 15 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
14-12-2018, 08:47
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація