В ефірі 1

Бедная Настя 2003

IMDb:6.9KP:61-127 серия HD Бедная Настя Додана: 1-127 серия (1 сезон) - Бедная Настя

Про що серіал «Бедная Настя»:

1839 год. История движется вперед, а человеческие чувства не меняются - любовь и ревность, благородство и зависть, правдивость и предательство все так же верховодят бал.

Старик барон Корф вырастил Анну как родную дочь, он грезит увидеть ее на сцене императорского театра. Светский Петербург видит в Анне несомненный талант, ей прочат великое будущее. Но малюсенько кто знает, что она - крепостная.

Князь Михаил Репнин влюбился в Анну с первого взора, но не подозревает о ее происхождении. Сохранит ли Репнин свою любовь, когда сокровенна Анны раскроется?

Серіал «Бедная Настя» (2003) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2003
Країна: Россия, США
Жанр: драма, мелодрама
Переклад:
Тривалість: 43 мин.
Прем'єра: 31 октября 2003

Режисер: Александр Смирнов, Екатерина Двигубская, Петр Штейн
У ролях: Елена Корикова, Петр Красилов, Антон Макарский, Даниил Страхов, Виктор Вержбицкий, Эммануил Виторган, Марина Александрова, Екатерина Климова, Елена Бондарчук, Игорь Дмитриев
''''''
Загрузка...

Бедная Настя-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
20-10-2018, 04:24
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація