В ефірі 0

Бежать нельзя погибнуть 2015

KP:5,71-2 серия HD Бежать нельзя погибнуть Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Бежать нельзя погибнуть

Про що серіал «Бежать нельзя погибнуть»:

Алла практически впервые увидела свою старшую сестру Аду на похоронах отца - родители при разводе разлучили девочек. Ада теперь преуспевающий модельер, а Алла хоть и многообещающий, но никому неведомый художник...

Внезапно опять обретенная сестра предлагает Алле работу в своем доме моделей. Но для того, чтобы получить эту работу, нужно оказать Аде услугу - заменить ее на несколько дней. Но не подменить ее, оставаясь собой, а стать Адой на это время, ведь сестры очень схожи. Если изменить прическу и макияж, манеру разговора и походку, то Алла превращается в Аду.

Алла соглашается выручить сестру, но вскоре разумеет, что вляпалась в криминальную историю. Для начала ее пытаются убить!..

Серіал «Бежать нельзя погибнуть» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия, Беларусь
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 18 июля 2015

Режисер: Александр Касаткин
У ролях: Вероника Пляшкевич, Алексей Янин, Владимир Мишуков, Анатолий Голуб, Анастасия Шаповал, Елена Побегаева, Игорь Андреев
Загрузка...

Бежать нельзя погибнуть-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 07:50
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація