В ефірі 0

Без права на ошибку 2010

KP:6,81-4 серия HD Без права на ошибку Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Без права на ошибку

Про що серіал «Без права на ошибку»:

Декабрь 1944 года. Советские войска вплотную подошли к Городу, стратегически главному пункту немецкой защиты. Город сильно укреплён немцами, и штурм может привести к громадным утратам среди наступающих. Резидент разведки, действующий в Городе, передаёт информацию о том, что весь город заминирован немцами и будет взорван, когда в него вступят советские доли. Разведгруппа, получившая от него информацию, уничтожена: в живых остался только один боец по прозвищу Художник. Его нечаянно обретает в лесу под Городом иная группа шпионов под руководством лейтенанта Папанина, трудящаяся по своему заданию.

Серіал «Без права на ошибку» (2010) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2010
Країна: Россия
Жанр: военный
Переклад:
Тривалість: 204 мин.
Прем'єра: 1 марта 2011

Режисер: Александр Высоковский
У ролях: Пётр Фёдоров, Андрей Мерзликин, Александр Высоковский, Петр Баранчеев, Сергей Бурунов, Роман Вдовин, Полина Сыркина, Лев Гольман, Михаил Есьман, Александр Ефремов
''''''
Загрузка...

Без права на ошибку-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 08:06
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація