0

Берега 2013

KP:6,4 Трейлер Берега

Про що фільм «Берега»:

Таня, простая девушка из махонькой деревни, учится в выпускном классе. После смерти родителей ее в строгости воспитывает бабушка, и Таня грезит вырваться из-под опеки и ощутить вкус свободы. Но первая любовь героини оказывается совсем не такой, как ей мечталось. Девушка беременеет от своего одноклассника Сергея, и вскоре оказывается, что никому, кроме нее самой, ребенок не нужен.

Несмотря на давление несостоявшейся свекрови, Таня, теснее приехав в клинику, всё же решает оставить ребенка. К несчастью, вырываясь от матери Сергея, девушка падает с лестницы.. Приговор лекарей оказывается ужасным: у Тани больше никогда не будет детей. Вопреки всему, героиня решает начать жизнь сначала..

Фільм «Берега» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 176 мин.
Прем'єра: 21 декабря 2013

Режисер: Кира Ангелина
У ролях: Анастасия Пронина, Кирилл Запорожский, Ирина Розанова, Людмила Полякова, Екатерина Дубакина, Сергей Шеховцов, Руслан Ягудин, Тимофей Каратаев, Захар Кабанов, Михаил Салин
Загрузка...

Берега-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 20:17
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація