В ефірі 0

Битва за Москву 1985

IMDb:7.3KP:8,21-2 серия HD Битва за Москву Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Битва за Москву

Про що серіал «Битва за Москву»:

22 июня 1941 года в 3 часа 30 минут фашистская Германия вероломно напала на Советский Союз. Грозным было начало Большой Отечественной войны. Красная Армия с жестокими боями отступала вглубь страны.

Однако в самые трудные времена советский народ не покидала вера в победу. Теснее в сорок первом году план молниеносной войны, разработанный германским командованием, был перечеркнут смелым отпором советских людей.

Серіал «Битва за Москву» (1985) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1985
Країна: СССР, Чехословакия, Германия (ГДР), Вьетнам
Жанр: драма, военный
Переклад:
Тривалість: 358 мин.
Прем'єра:

Режисер: Юрий Озеров
У ролях: Яков Трипольский, Михаил Ульянов, Александр Голобородько, Бруно Фрейндлих, Николай Засухин, Анатолий Никитин, Владимир Трошин, Степан Микоян, Вячеслав Езепов, Юозас Будрайтис
''''''
Загрузка...

Битва за Москву-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
22-03-2019, 11:41
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація