В ефірі 0

Боец 2004

IMDb:7.4KP:7,71-12 серия HD Боец Додана: 1-12 серия (1 сезон) - Боец

Про що серіал «Боец»:

Максим Паладин - морской пехотинец. Он был тяжело ранен, но сумел выкарабкаться с того света, чтобы остаться со своей любимой. Вика Варшавская всячески способствовала выздоровлению Максима и желает выйти за него замуж.

Она работает в самой обычной клинике, она тщательно укрывает, что является дочерью мультимиллионера. Ее отец - Павел Валерьянович Варшавский - когда-то жил от зарплаты до зарплаты, а потом уехал в Америку и там сказочно разбогател. Но здесь, в России, остались люди, которым он что-то обязан. Правда, этим людям не нужно «что-то», они желают отобрать все.

Серіал «Боец» (2004) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Неплохой повод сказать правду»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2004
Країна: Россия
Жанр: боевик, драма, криминал
Переклад:
Тривалість: 48 мин. (576 мин.)
Прем'єра: 29 ноября 2004

Режисер: Евгений Серов
У ролях: Дмитрий Марьянов, Александр Носик, Наиль Идрисов, Анна Снаткина, Андрей Ильин, Александр Ильин, Рамиль Сабитов, Алёна Яковлева, Вячеслав Шалевич, Александр Пашутин
Загрузка...

Боец-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-12-2018, 00:04
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація