В ефірі 0

Большой вопрос 2014

IMDb:7.7KP:6,91-12 серия HD Большой вопрос Додана: 1-12 серия (1-3 сезон) - Большой вопрос

Про що серіал «Большой вопрос»:

«Великой вопрос» прибавляет к Юмору маленький штрих и раскрывает новый игровой телевизионный жанр - IQмористическое шоу - единственное шоу на российском телевидении, в котором можно одновременно узнать много нового и посмеяться. И единственная телеигра, где выигрыш зависит не только от количества правильных ответов, но и от качества юмора. А что принесет победу - и есть Великой вопрос!

Серіал «Большой вопрос» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Что важней - чувство юмора или эрудиция? Это и есть «Большой вопрос»»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: ток-шоу, семейный, комедия, игра
Переклад:
Тривалість: 48 мин.
Прем'єра: 12 октября 2014

Режисер: Кирилл Папакуль
У ролях: Василий Уткин, Александр Якушев, Александр Цекало, Максим Виторган, Ольга Шелест, Анатолий Вассерман, Юлия Ковальчук, Сергей Нетиевский, Сергей Писаренко, Ольга Тумайкина
''''''
Загрузка...

Большой вопрос-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
11-08-2018, 07:28
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація