В ефірі 0

Бригада 2002

IMDb:8.4KP:8,31-15 серия HD Бригада Додана: 1-15 серия (1 сезон) - Бригада

Про що серіал «Бригада»:

Это история четырех приятелей детства, обычных московских юношей, Саши Белого, Космоса, Пчелы и Фила, выросших в одном дворе. Друзья решили немножко подзаработать, но незапланированное убийство вмиг перемешало все задуманное, поставив на кон их жизни.

Ставка слишком высока, но отходить некуда. Теперь юноши прокладывают себе дорогу в криминальном мире и волею судеб превращаются в одну из самых сплоченных и влиятельных сортировок...

Серіал «Бригада» (2002) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«За всё, что мы делаем, отвечать будем вместе!»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2002
Країна: Россия
Жанр: драма, криминал
Переклад:
Тривалість: 52 мин. (780 мин.)
Прем'єра: 23 сентября 2002

Режисер: Алексей Сидоров
У ролях: Сергей Безруков, Дмитрий Дюжев, Павел Майков, Владимир Вдовиченков, Екатерина Гусева, Андрей Панин, Валентина Теличкина, Алексей Кравченко, Александр Высоковский, Николай Ерёменко мл.
''''''
Загрузка...

Бригада-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 15 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 04:10
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація