В ефірі 0

Бывших не бывает 2013

KP:4,41-4 серия HD Бывших не бывает Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Бывших не бывает

Про що серіал «Бывших не бывает»:

В семье Виктора Платонова случилась беда: тяжело ранен сын. Спасти его может только операция ценою в 500 тысяч долларов. Таких денег у Платонова нет, однако операцию готов оплатить местный криминальный авторитет. Все, что нужно Виктору - доставить в соседний город некий товар. Выбор исполнителя для этого дела неслучаен: Платонов - прежний сотрудник специального подразделения разведки - «Группа 6». И он принуждён согласиться...

Серіал «Бывших не бывает» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия
Жанр: боевик
Переклад:
Тривалість: 46 мин. (184 мин.)
Прем'єра: 22 августа 2014

Режисер: Зиновий Ройзман
У ролях: Сергей Горобченко, Павел Трубинер, Ольга Ломоносова, Юрий Назаров, Ольга Филиппова, Наталья Варнакова, Антон Сёмкин, Дмитрий Быковский-Ромашов, Азиз Бейшеналиев, Геннадий Пачис
Загрузка...

Бывших не бывает-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 18:58
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація