В ефірі 0

Ветреная женщина 2014

KP:61-12 серия HD Ветреная женщина Додана: 1-12 серия (1 сезон) - Ветреная женщина

Про що серіал «Ветреная женщина»:

У молодого предпринимателя Никиты Горелова жизнь складывается, как нельзя лучше: отличная работа, карьерный рост, превосходная квартира, новая машина, да в придачу любимая женщина Светлана - дочь его крёстного. Дело идет к свадьбе, и будущий тесть, который по совместительству является ещё и начальником Никиты, поддерживает его дословно во всем. Вот только всё это счастье оказывается на поверку хрупким и эфемерным, когда Никита встречает на своём пути «ветреную» и непутёвую, но чистосердечную и такую истинную Лию...

Серіал «Ветреная женщина» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия, Украина
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 15 июля 2015

Режисер: Ольга Перуновская
У ролях: Кирилл Жандаров, Валерия Ходос, Ольга Атанасова, Алексей Янин, Анатолий Хостикоев, Яна Глущенко, Алексей Тритенко, Владимир Беляев, Тимофей Трибунцев, Виктор Сарайкин
''''''
Загрузка...

Ветреная женщина-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
21-03-2019, 03:58
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація