В ефірі 0

Вечный зов 1973

IMDb:7.9KP:8,31-7 серия HD Вечный зов Додана: 1-7 серия (1-2 сезон) - Вечный зов

Про що серіал «Вечный зов»:

История семьи Савельевых, выходцев из далекого сибирского села, разворачивается на фоне исторических событий в России, охватывающих период с 1902 по 1960 годы. На их долю выжги три войны, революция, становление нового строя и все драматические события, которые принес двадцатый век. Жизнь непрерывно требует от героев «Постоянного зова» выбора между любовью и нелюбовью.

Серіал «Вечный зов» (1973) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1973
Країна: СССР
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 65 мин. / 01:05 (1326 мин.)
Прем'єра:

Режисер: Владимир Краснопольский, Валерий Усков
У ролях: Пётр Вельяминов, Ада Роговцева, Вадим Спиридонов, Тамара Сёмина, Николай Иванов, Иван Лапиков, Владлен Бирюков, Валерий Хлевинский, Ефим Копелян, Андрей Мартынов
''''''
Загрузка...

Вечный зов-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн 2 сезон 7 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 01:23
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація