В ефірі 0

Взять Тарантину 2005

IMDb:6.9KP:5,81-8 серия HD Взять Тарантину Додана: 1-8 серия (1 сезон) - Взять Тарантину

Про що серіал «Взять Тарантину»:

Двое богатых людей степных кровей Калмыкии собираются поженить своих детей. Дивить гостей они намерены новейшим фильмом Тарантино, копию которого следует добыть до мировой премьеры. Для покупки этого фильма в Америку направляются послы от главы семейства жениха с мешком бриллиантов.

Однако, теснее в Голливуде, они выясняют, что фильм им никто продавать не собирается. Возвращаться обратно без фильма не представляется вероятным, и тогда во имя столь благого дела нанимаются пираты, которым и следует украсть новый фильм.

Серіал «Взять Тарантину» (2005) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2005
Країна: Россия
Жанр: комедия, криминал
Переклад:
Тривалість: 352 мин.
Прем'єра: 2 января 2006

Режисер: Роман Качанов
У ролях: Пётр Фёдоров, Богдан Ступка, Людмила Гурченко, Игорь Золотовицкий, Амаду Мамадаков, Ходжадурды Нарлиев, Павел Деревянко, Виктор Вержбицкий, Ольга Арнтгольц, Макамбет Токтобаев
''
Загрузка...

Взять Тарантину-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 8 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 10:55
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація