В ефірі 0

Вижу-знаю 2016

KP:6,31-24 серия HD Вижу-знаю Додана: 1-24 серия (1 сезон) - Вижу-знаю

Про що серіал «Вижу-знаю»:

Сюжет розгортається навколо талановитого психолога Жанни Кузнєцової, яка має здатність вгадувати не тільки характер, а й соціальний статус, а також особливості поведінки людини, дивлячись на його обличчя. Бажаючи на максимум розкрити свій творчий хист, дівчина захоплюється физиогномикой і згодом доводить свій талант до досконалості.
Через деякий час наша героїня влаштовується на роботу в місцевий відділ поліції, що знаходиться під чуйним контролем заступника голови Міністерства Внутрішніх Справ. В обов'язки відділу входить робота з заплутаними справами, які виявилися не під силу іншим працівникам міліції. Колеги сприймають нову партнерку з недовірою, називаючи фізіогноміку не більше ніж псевдонаукою. Але незабаром, завдяки своїй інтуїції, Жанна швидко завойовує необхідну довіру і стає незамінною напарницею в розкритті складних злочинів.
Ось тільки такий рідкісний талант приносить нашій героїні не тільки користь, але і страждання. Дівчину турбують часті головні болі, до того ж вона досі не може з'ясувати, що сталося з її батьками. Та й особисте життя особливо не збудуєш, бачачи всіх людей наскрізь.

Серіал «Вижу-знаю» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: криминал, боевик
Переклад:
Тривалість: 46 мин.
Прем'єра:

Режисер: Алексей Луканев, Эльдар Салаватов
У ролях: Анна Слю, Сергей Горобченко, Николай Ковбас, Валерий Панков, Руслан Ягудин, Дмитрий Готсдинер, Максим Щеголев, Сергей Шнырев, Анатолий Бледный, Владислав Павлов
Загрузка...

Вижу-знаю-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 24 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-01-2019, 01:05
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація