В ефірі 0

В круге первом 2006

IMDb:7.4KP:7,31-10 серия HD В круге первом Додана: 1-10 серия (1 сезон) - В круге первом

Про що серіал «В круге первом»:

Деяние фильма происходит в СССР в 1949 году. В подмосковной шарашке Марфино учёные-зэки работают над заказом самого Сталина - аппаратом секретной телефонии. Перед основным героем Глебом Нержиным стоит тяжёлый высоконравственный выбор: служить ненавистному ему режиму или обменять счастье тёплой шарашки на тюремный этап Гулага.

Серіал «В круге первом» (2006) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2006
Країна: Россия
Жанр: драма, история
Переклад:
Тривалість: 45 мин. (440 мин.)
Прем'єра: 29 января 2006

Режисер: Глеб Панфилов
У ролях: Евгений Миронов, Дмитрий Певцов, Сергей Карякин, Алексей Колубков, Яна Есипович, Евгений Стычкин, Игорь Кваша, Роман Мадянов, Александр Тютин, Владимир Конкин
''''''
Загрузка...

В круге первом-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 10 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 03:12
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація